ZÁŘÍ 2020

31.08.2020 11:59

Vážení rodiče,

ráda bych vás informovalo o nastávajících změnách. První změnou je čas pro vyzvedávání dítěte po obědě. Z důvodu prodloužení pobytu dětí venku se mění i doba pro vyzvedávání, která je stanovena v časovém rozmezí od 12,00 do 12,15 hodin (původní čas: 11,45 - 12,00). Pro letošní rok není vyhlášen sběr papíru z důvodu nízkých cen za vykupovaný papír. V případě změny budete informováni. V souvislosti s COVID 19 budou  platit mimořádná opatření vydáná MŠMT dne 17. 8. 2020. Opatření se týkají hygienických pravidel a úklidu. Při vstupu použíjte dezinfekci umístěnou ve vstupním prostoru mateřské školy. Do mateřské školy dochází děti, které nejeví známky infekčního onemocnění. Dále bych vás také upozornila na změnu ceny za stravu v MŠ (bližší informace naleznete v sekci Vnitřní řád školní jídelny). Od září přivítáme novou kolegyni Žanetu Jansovou, která zastupuje paní učitelku Nikolu Bajerovou.