OMEZENÍ PROVOZU

28.02.2018 10:32

Vážení rodiče,

z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektrické energie firmou ČEZ, bude ve dnech 7. 3.  a  8. 3. 2018

OMEZEN PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY.

Provozní doba mateřské školy v těchto dnech bude

od 6,30 do 14,30 hodin.

Omezení provozu souvisí s možností vytápění mateřské školy. Tak aby byly zajištěny přiměřené tepelné podmínky, pokusíme se školku vytopit přes noc. Stravování bude pro mateřskou školu zajištěno.

Prosíme rodiče, kteří přivedou děti do školky, aby v tyto dny oblékli dětem více vrstev oblečení, abychom mohli reagovat na aktuální situaci. Z důvodu zajištění komfortu při odpočinku pro děti přihlášené i k odpolednímu pobytu budeme rádi, když své dítě vybavíte i dekou, popřípadě spacákem.

Na čtvrtek 8. 3. je naplánován výlet do Obřího akvária v Hradci Králové.

Děkuji za pochopení a spolupráci

Mgr. Monika Bisová

V Kratonohách dne 28. 2. 2018