Kniha návštěv

Datum: 27.06.2017

Vložil: Rodiče

Titulek: Poděkování

Velké díky všem, kteří se podíleli za přípravě letošní Zahradní slavnosti. Bylo to jako každý rok opravdu krásné. Děkujeme

Datum: 27.11.2016

Vložil: Rodiče

Titulek: Poděkování

Chtěli bychom moc poděkovat za krásné vánoční vystoupení. Zejména je nutné ocenit šikovnost dětí a v neposlední řadě i kreativitu a ochotu zaměstnanců MŠ.

Datum: 01.11.2016

Vložil: Burkovi

Titulek: Poděkování

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci strašidelného odpoledne. Děti byly nadšené. Děkujeme

Datum: 28.06.2016

Vložil: Hana Hurtová

Titulek: Poděkování

Velké poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě Zahradní slavnosti a pasování dětí na školáky. Bylo to moc krásné. Děkujeme Hana a Petr Hurtovi

Datum: 26.06.2015

Vložil: Špalkovi

Titulek: poděkování

Děkujeme za pěkné indiánské odpoledne pro předškoláčky, Anička si ho moc užila.

Datum: 25.06.2014

Vložil: Petra Lesàkovà

Titulek: Rozloučení s mateřskou školkou

Chtěla bych tímto poděkovat všem paním učitelkám za krásné rozloučení. Moc pěkné básničky nám děti zarecitovaly a k tomu i zatancovaly.Budete nám vsichni moc chybět, ale těším se az půjde dcera zase k vám, , jelikož Lepší školku s lepším kolektivem bychom těžko našli.
Ještě jednou moc děkuji a přeji kràsné prázdniny s pozdravem Lesàkovà Petra

Datum: 02.07.2014

Vložil: Maruška Brožová

Titulek: Re: Rozloučení s mateřskou školkou

Paní Lesáková, děkujeme :o))

Datum: 02.06.2014

Vložil: Špalková Magda

Titulek: Olympiáda

Dobrý den,letos jsme byli na olympiádě poprve, nemáme srovnání,ale musím říci- super.Díky všem :-)
Špalkovi

Datum: 14.11.2013

Vložil: Radka Kolářová

Titulek: pozdrav

Moc pěkné stránky, držím palce, ať se daří a v pátek se možná uvidíme u hvězdárny.

Datum: 07.10.2013

Vložil: Brožová Marie

Dobrý den,
moc Vám děkujeme za Vaší podporu. Budeme se snažit, v co nejkratší době, stránky dokončit k Vaší plné spokojenosti.